Shiten dy frigorifera.

Shitet nga: Naim 18 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes dy frigorifera ne gjendje te rregullte.Njeri eshte me ngrirje te thelle- frize vertikal me gjashte dollapa.
Tjetri eshte frigorifer montues.jatesia 1.77m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim