Shitet Firgoriferi BIRA, vetem 90 Eur-

Shitet nga: Shpetimi 30 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet firgoriferi BIRA ne gjendje te mire teknike dhe optike, pra asht shume i paster si brenda ashtu edhe jashte. Te gjitha funksionet e frigoriferit i punojne, ku nje pjese e ka frigo ndera tjetern friz.
Per me shume shioh fotot ose kontaktomi!

Shpetimi 044/567-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim