Shitet frigorifer vitrine per dyqane

Shitet nga: Fadil 14 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer vitrine per dyqane 2 metra i gjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim