friza bazen per markete

Shitet nga: frizat 30 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes dy friza bazen per marketa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim