Furr mini pak e perdorne

Shitet nga: Eki 01 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte ne gjendje te rregullt pa defekt.
Eka edhe bazen per me venfos ne muri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim