Furra per pjekjen bukes kifle

Shitet nga: fahredin 08 Shk 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra asht e ardhur nga zvicra asht shum pakes eperdorne asht ne gjendje shum te mire teknike po ashto edhe optike mundisja e ndrrimit asht mendonji vetur qe iperket qmimit te furres po ashtu edhe pojna ndrim me dyr edhe dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim