Shes Shporetin

Shitet nga: Ismet 03 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin ne gjendje te mir dhe te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim