Shitet

Shitet nga: Flamur Lepaja 22 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti me Gas, i perdorur vetem nje vit , komplet me Bocen 25 litershe dhe lidhjen .mjaft i ruajtur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim