Stufe susler

Shitet nga: fadil 07 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes stufe susler ne gjendje shume te mire,e perdorur vetem ni dimer,do ta shihni edhe vete,nje te ketij lloji e kam edhe vet qe e perdori,stufat ne fjale nuk gjinden me ne treg,dhe jane mjaft te kerkuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim