U'shit FLM MerrJep,KAN MBETUR DHE KAUQAT DRITAR..

Shitet nga: Veli Bytyqi 01 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kauqat jan gjithsej 3, 2 jan qift si ne foto dhe nje eshte tek... dhe 3 dyer dhe 3 dritare me roleta ...

Nr 044/284-706
045/897-344
049/797-083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim