furrë

Shitet nga: Bardh 16 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furrë 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim