Lavatriqe GORENJE

Shitet nga: enver 17 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe per larjen e rrobave eshe ne gjendje te mir dhe punon mir
Modeli i lavatriqes : GORENJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim