Lavatriqe bauchnekt 1400 rrotullime

Shitet nga: Arti 24 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe perfekte 1400 rrotullime shum pak e perdorne
Viber +37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim