Lavatriqe gorenje

Shitet nga: Arti 07 Jan 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje shum e rujtne 6kg- 1400 rrotullime e importuar nga gjermania
Viber +37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim