Lavatriqen ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Donart 07 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim