Lavatriqja demtim ka vetem llagerat

Shitet nga: Altin 11 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Eshte ne gjendje te rregull demtim ka vetem llagerat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim