Makine për larjen e rrobave BRANDT

Shitet nga: Lindi 24 Maj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina për larjen e rrobave për pjesë pasi që është me defekt (e ka djegur elektroniken)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim