Maqina e tharrjes se robave

Shitet nga: sevdije 12 Gsh 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
maqina e tharjes se robave eshte krejt e re , e pa perdorur , nuk eshte shfrytezuar asnjehere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim