Maqina per lamje

Shitet nga: ----- 28 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqina per lamje te sapo ardhhra nga gjermania ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim