Shes maqina te ardhura nga gjermani

Shitet nga: ------- 01 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqina te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullt me shumic dhe pakic per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 26 13 26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim