shes kam in pak i perdorun

Shitet nga: bashkimi 05 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kamiin pak të perdorun edhe i mir edhe i lir 049297771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim