Blejm Klima Te Perdorura

Shitet nga: TrImI 03 Gsh 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Blejm Klima te Perdorura te gjitha modelet dhe te gjitha Madhesit gjdo kush qe ka klim qe nuk i duhet let thirr ne nr 045 338 830 ose 044 306 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim