Elid 3.5 (termo)

Shitet nga: imran 28 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet Elid (termo) 3.5 ne gjendje te rregullt,ngroh shum mir mund te kontaktoni ne nr e tel 044 141 996 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim