Elind

Shitet nga: Fitimi 08 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elind për nxemje ne gjendje të rregullat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim