Elind 2.5 kilowat

Shitet nga: Shqipron 03 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Osht ne gjendje shum te mir 1 vit e perdorur asnje grrith nuk e ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim