Elind 3.5

Shitet nga: Arbnor 30 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes urgjent per arsye te lirimit te hapesires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim