Elind 3

Shitet nga: Enis 22 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Elind 3 osht ne gjendje te rregullt punon shum mir edhe nxen shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim