Elind 3

Shitet nga: Enis 03 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxen dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim