Elind

Shitet nga: Naim Nishori 14 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Elindin ne gjendje te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim