Elinda 3

Shitet nga: Enis 01 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxen shum mir e ruajtur shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim