Kaftor

Shitet nga: kaftorr 13 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaftorrin.dhe nxemjen me plin.ngjendje.shum tmir jan perdor.2 muaj dyjat.150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim