Kalldaja

Shitet nga: Adelina 16 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaja me rrym 1 vit e perdorur 9kw ne gjende te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim