Kaminë

Shitet nga: Rinor 19 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kaminë për nxehje dhe pjekje, eshte pak i perdorur dhe shume i ruajtur.
Kamina nxen deri 85m2
Ju lutem thirrjet ti bëni nga ora 13:15 deri në ora 20:30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim