Kamin i perdorur

Shitet nga: ilir 10 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina eshte e re e perdorur 1 muj arsyja se po ngroh shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim