Kamin i perdorur

Shitet nga: Monda 28 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin i perdorur vetem nje muaj. Tani per vetem 180 euro. Mjaft i madh dhe shum i pershtatshem per cfare do ambienti. Ndizet lehte dhe gjithashtu duket dhe i bukur per ambientin tuaj. Blije tani me nje cmim te lire ku edhe ja vlen. ju mirepresim :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim