Kamin pak i perdort.

Shitet nga: Kusho 19 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaminin
osht i perdort pak / i ruajtur.
shitet per arsye se tash e kom ngrohjen qendrore
Qmimi: 90€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim