Kamin

Shitet nga: Naser 09 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin per ngrohje ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim