Kamini shitet ose ndrrohet

Shitet nga: olti 18 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kamin vullkan i perdorur shum pak 2 muj ose ndrrim me shporet alfa ose gjysum alfa arsyja e shtjes ose ndrrimit neve pona konvenon pe pjekja te bukve se kaminin e ka pavu me caktur 270euro po per shitje ka qmimi te ult 200euro per ma shum info 049556953 ju mir presum njerz serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim