Klima te perdorura dhe te reja

Shitet nga: artiing 23 Shk 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
artiing Ofron tegjitha llojet e klimave te perdorura dhe te reja nga 6deri36 muaj garancion

Kemi klima te perdorura te markave Samsung Lg Delphin Shogun Fuego Bira AUX Fonko Wirpool etj
Klima te reja te markave Aux Samsung Vivax Beko Ecolux etj..

045 338 830
044 306 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim