Nxemje me rrym

Shitet nga: Memi 27 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemja eshte 1 muj e perdorne ,qmimi 30 euro mos hezitoni me lajmroni nr.044998085 ose 049857749.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim