Nxemje qendrore

Shitet nga: Loran 22 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten me cmim te volitshme pompa per qarkullimin e ujit per nxmje qendrore "WILO"
WILO RS 25/7
WILO RS 30/7
WILO RS 25/8
WILO RS 30/8
ME CMIM TE VOLITSHEM
dhe "MS" te gjitha llojet me kualitet te mire.
Cmimet me marveshje 049457117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim