Nxemse me pline

Shitet nga: Naser 20 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse me pline, 4 cope.

Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim