Shes Kondicioner Hyundai, s

Shitet nga: Shes Kondicioner 01 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES KONDICIONER HYUNDAI

48 BTU (FTOHJE) / 62 BTU (NGROHJE)

VETEM 6 MUAJ I PERDORUR!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim