Shes radiatorin ne gjendje te mir 25 euro

Shitet nga: Erin 08 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet radiatori ne gjendje te mir 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim