Shitet termo

Shitet nga: Faton 14 Dhj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 2.5 gjendja perfelt,nxmesat e ri
Qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim