Shpored

Shitet nga: Naser 27 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet me nje qmim te ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim