Shporet alfa

Shitet nga: mentor 20 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti alfa, 2 vite i perdorur.
Ne gjendje te shkelqyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim