Stufë me Plin

Shitet nga: Erjon 15 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes komplet stufen me plin, e perdorur vetem nje sezone dimri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim