Stufa ne gjendje shume te mire

Shitet nga: fadil 27 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shume te mire.
Tel: 045 897 739 & 038 591 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim