Termo elind

Shitet nga: Arben 16 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo elind funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim